کاسماتیک

بتونه کاسماتیک در حقیقت یک پودر دو جزئی می باشد. که پایه آن را سیمان تشکیل می دهد. برای بتونه کاری سطوح مختلف موجود در داخل و خارج از ساختمان می توان از این پودر استفاده کرد. بتونه کاسماتیک همچنین برای ترمیم ترک ها، درزها، آسیب دیدگی ها و زیرسازی سطوح ذکر شده مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های مهم این پودر می توان به قابلیت چسبندگی فوق العاده آن به سطوح بتنی و مصالح معدنی اشاره کرد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که انقباض خشک شدن این پودر بسیار ناچیز است. اجرای بتونه کاسماتیک به راحتی روی سطوح عمودی و افقی امکان پذیر است. این پودر سیمانی دارای انواع رزین و محتوای مواد افزودنی خاص همچون روان سازها و ضد انقباض ها می باشد.

ثبت درخواست بازدید و مشاوره رایگان

فرم درخواست بازدید و مشاوره

با ترکیب این پودر با آب خمیری به دست خواهد آمد. سطوحی که با استفاده از این پودر بتونه می شوند به دلیل وجود مقاومت کششی فوق العاده تحت هیچ شرایطی ترک نمی خورند. گروه ساختمانی ام پی دیزاین با اجرای نمونه کارهای بزرگ و کوچک در زمینه کاسماتیک آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

کاسماتیک

انواع بتونه کاسماتیک که بر اساس نوع دانه بندی طبقه بندی می شوند: دانه بندی درشت با مش 20، اجرای بتونه کاسماتیک دانه درشت تا 8 میلی متر به منظور پلاستر زیرسازی نما امکان پذیر می باشد. بتونه کاسماتیک با دانه بندی متوسط و مس 45، اجرای بتونه کاسماتیک با دانه بندی متوسط نیز تا عمق 5 میلی متر و برای پلاستر زیرسازی نما امکان پذیر است. بتونه کاسماتیک با دانه بندی ریز همراه با مش 200، اجرای بتونه کاسماتیک با دانه بندی ریز تا عمق 2 میلی متر و برای بتونه کاری نهایی امکان پذیر است. پس از اجرای این بتونه کاسماتیک سطح صاف و یکپارچه خواهید داشت.

بهترین تبلیغ کیفیت است.

از مهمترین ویژگی های این بتونه می توان به حالت پودری آن اشاره کرد. بتونه کاسماتیک بر پایه پودر پرکننده و معدنی، سیمان و مواد استحکام بخش تولید شده و همراه با چسب پلیمری مخصوص به عنوان بتونه سطوح بتنی و سیمانی مورد استفاده قرار می گیرد. بسته بندی این محصول به صورت خشک انجام می گیرد و در انبار سرپوشیده و خشک می توان آن را به مدت یک سال نگهداری کرد. برای آماده سازی این محصول تنها کافی است آن را با مقداری آب ترکیب کنید.
این محصول با دانه بندی صفر تا دو میلی متر و در رنگ های سفید و خاکستری در بازار وجود دارد و میزان مصرف آن در یک متر مربع دارای ضخامت ترمیمی یک سانتی متر در 20 کیلوگرم است. از دیگر ویژگی های آن می توان به این موارد اشاره کرد: سرعت مناسب آماده سازی پودر، عدم ایجاد حساسیت، قابلیت همرنگ شدن با لایه رنگ نهایی، ضد آب ساختن سطوح سیمانی، صافکاری سطوح بتنی قبل از رنگ زدن، مقاومت نسبتا خوب در برابر یخبندان و نمک های ذوب کننده، مقاومت نسبتا خوب در برابر بخارهای شیمیایی و دریایی، قابلیت انعطاف پذیری.

به بالای صفحه بردن