کاغذ دیواری و پوستر

در کنار رنگ یکی از پوششهای پر استفاده در ساختمان ها کاغذ دیواری است. از مزایای کاغذ دیواری نصب نسبتا سریع و کم هزینه و دردسر آن است. طرح های متفاوت کاغذ دیواری در بازار موجود است. ولیکن شاید پاسخگوی تمام نیازها و سلایق شما نباشد. از این رو برای ایجاد طرحهای خاص و متفاوت در بخشی از ساختمان از پوستر چاپ شده با طرحهای ممتمایز استفاده میگردد. با توجه به چاپی بودن پوستر امکان چاپ با اندازه مناسب محل نصب میسر می باشد. کاغذ دیواری و پوستر دارای قیمت ها و جنسهای متفاوت است. انوع مختلفی دارد نوع کاغذی ارزان و غیر قابل شستشومی باشد. انواع دیگر کاغذ دیواری قابل شستشو بوده که میتوان به کاغذ دیواری PVC، نانو، بافت دار و برجسته، سه بعدی، الیاف طبیعی اشاره کرد.

ثبت درخواست بازدید و مشاوره رایگان

فرم درخواست بازدید و مشاوره

تیم های طراحی و نصب کاغذ دیواری و پوستر گروه ساختمانی ام پی دیزاین با سالها تجربه در این زمینه و استفاده از نیروهای متخصص و کارآزموده و با معرفی و استفاده از بهترین طرح و جنس آماده ارائه خدمات کاغذ دیواری و پوستر با قیمت مناسب به شما هستند.

کاغذ دیواری و پوستر

در کنار رنگ یکی از پوششهای پر استفاده در ساختمان ها کاغذ دیواری است. از مزایای کاغذ دیواری نصب نسبتا سریع و کم هزینه و دردسر آن است. طرح های متفاوت کاغذ دیواری در بازار موجود است. ولیکن شاید پاسخگوی تمام نیازها و سلایق شما نباشد. از این رو برای ایجاد طرحهای خاص و متفاوت در بخشی از ساختمان از پوستر چاپ شده با طرحهای متمایز استفاده میگردد. با توجه به چاپی بودن پوستر امکان چاپ با اندازه مناسب محل نصب میسر می باشد. کاغذ دیواری و پوستر دارای قیمت ها و جنسهای متفاوت است. انوع مختلفی دارد نوع کاغذی ارزان و غیر قابل شستشومی باشد. انواع دیگر کاغذ دیواری قابل شستشو بوده که میتوان به کاغذ دیواری PVC، نانو، بافت دار و برجسته، سه بعدی، الیاف طبیعی اشاره کرد.

بهترین تبلیغ کیفیت است.

برای نصب کاغذ دیواری و پوستر علاوه بر انتخاب کاغذ مرغوب و با کیفیت باید زیر سازی مناسب و نصب حرفه ای را مد نظر قرار دهید. گروه ساختمانی ام پی دیزاین ارائه کننده طرحهای مدرن و بروز کاغذ دیواری و پوستر با قیمت رقابتی می باشد. مشاوره طراحی و اجرای کاغذ دیواری با تخصص ماست.

به بالای صفحه بردن