کناف

کناف مصالحی است که برای ایجاد دکوراسیون سقف و دیوار و بخش های مختلف ساختمان مانند دیوار پشت تلویزیون به وفور استفاده میگردد. انواع مختلفی از کناف در بازار موجود است. مانند کناف ساده (صفحات گچی روکش دار). کناف مقاوم در مقابل رطوبت. کناف مقاوم در برابر آتش. کناف مقاوم در برابر آتش و رطوبت. صفحات مسطح سیمانی. صفحات تصفیه کننده هوا. با استفاده از کناف میتوان طرحهای منحصر به فردی را در ساختمانها ایجاد نمود. در اجرای کناف حتما می بایست به نکات مهمی توجه نمود. اول استفاده از مواد مرغوب و استاندارد. دوم استفاده از افراد متخصص و با تجربه برای طراحی و اجرای یک کار اصولی. مواد نامرغوب و نصب غیر حرفه ای شدیدا در کیفیت و ماندگاری کناف تاثیر دارد

ثبت درخواست بازدید و مشاوره رایگان

فرم درخواست بازدید و مشاوره

اجرای کناف برای سقف و دیوار میسر است. کناف سقف و دیوار یکی از مرسوم ترین استفاده های کناف می باشد. در سالهای اخیر با توجه به تغییر شکل تلویزیون به شکل امروزی یکی از پر طرفدار ترین طرحهای کناف دیوار پشت تلویزیون است.

کناف

با استفاده از کناف کاری پشت تلویزیون طراحی منحصر به فرد و متنوع میتوان ایجاد کرد. بیشتر افراد علاقه دارند پشت تلویزیون خود را طراحی به روز کنند. برای جذاب تر دیده شدن فضای پذیرایی یا نشیمن، افراد با سلیقه های مختلف از کناف کاری پشت تلویزیون استفاده می کنند.بهترین گزینه برای این که فضای خالی پشت تلویزیون خود را جذاب تر کنید استفاده از کناف کاری پشت تلویزیون است. برای در معرض دید نبودن تجهیزات برقی سیم های برق و پریز استفاده از کناف کاری پشت تلویزیون توصیه می شود، همچنین با اضافه کردن نورهای مخفی، نورهای مهتابی، آفتابی و نورهای رنگی در پشت کناف جلوه کار را بیشتر می کنید.

بهترین تبلیغ کیفیت است.

شما محدودیتی در انتخاب کناف ندارید همه کناف ها بر روی دیوار شما اجرا میشوند، تلویزیون شما مرکز نشیمن خانه است پیشنهاد می شود از طرح های هندسی، منحنی و پر پیچ خم استفاده کنید تا طرح هایی که ساده هستند. از نظر هندسی کنافی مناسب است که به تلویزیون مرکزیت دهد.
در زمینه ساخت و ساز پرکاربردترین محصولی که با استقبال زیادی مواجه شده کناف دیوار است، کناف حدود 80 سال در صنعت های گوناگون استفاده شده است. اجرای کناف دیوار از شروع تا پایان جزئیات ریزی دارد و از متریال های مختلفی استفاده می شود پس تحت نظر متخصص باید انجام شود، تا نتیجه دلچسبی برای شما داشته باشد.
نکته کلیدی که در هنگام نصب کناف دیوار می توان گفت، قبل از اجرا کار دیوار محل مورد نظر از آلودگی، چربی و لک پاکسازی شود، حتما در ابتدا کار طرح کناف خود را انتخاب کنید و بعد دیوار مورد نظر دقیق اندازه گیری شود، در مرحله بعد ورقه های کناف را برش دهید، از فشار دادن زیاد به ورقه های کناف خودداری کنید.

به بالای صفحه بردن