پتینه

پتینه کاری هنر نقاشی های ساختمان، باعث می شود خانه ای ساده و حتی قدیمی به کاخی زیبا و دلربا مبدل شود. برای داشتن این خانه رویایی نیاز است از تیم خبره در زمینه خدمات نقاشی ساختمان کمک بگیرید. پتینه کاری علاوه بر زیبایی خاص و منحصر به فردی که دارد قابل شستشو است و برخلاف بسیاری از رنگ ها می توانید بعد از گذشت چند سال با یک دستمال نم دار آن را نظافت کنید دوباره از زیبایی و نو بودن آن لذت ببرید.
پتینه کاری در حقیقت تابلوی ماندگار نقاشی استادکار بر روی بوم دیوار است. این هنر زیبا که با فرهنگ کهن ایرانی نیز مانوس است جلوه ای بی بدیل و ماندگار خلق میکند. شاید تصویر روایی چنین طرحهایی در ذهن بیننده سالهای سال به صورت یک تصویر ماندگار و دلنواز ذخیره گردد.

ثبت درخواست بازدید و مشاوره رایگان

فرم درخواست بازدید و مشاوره

تیم های هنرمند پتینه کاری آقا و خانم گروه ساختمانی ام پی دیزاین با سالها تجربه و علاقه در این هنر زیبا آماده ارائه خدمات پتینه با بهترین کیفیت به صورت منحصر به فرد با قیمت های مناسب به شما هستند.

مروری بر پتینه کاری

در پتينه کاری ديوار، از یک رنگ به عنوان رنگ اصلی پس زمینه استفاده می‌شود. معمولا رنگ اکریلیک، رنگ روغنی یا رنگ پلاستیک به این منظور استفاده میگردد. نهایتا طرح و نقش درخواستی، که می‌تواند برجسته یا تخت باشد، روی این سطح رنگ‌کاری شده ایجاد می‌شود.

بهترین تبلیغ کیفیت است.

پتینه کاری به دو دسته اصلی تقسیم میگردد. یکی پتینه کاری کلاسیک و دیگری پتینه کاری مدرن. در مدل کلاسیک طرح کهنه سازی پیاده سازی میگردد. و در مدل پتینه مدرن طر ح ها با نقش های مدرن تلفیق میگردد. در نقش‌های مدرن‌تر پتینه از پوشش ابروبادی، آسمان، طبیعت یا طرح فرشته به عنوان الگوی پوششی استفاده می‌شود. همچنین، می‌توان با استفاده از تکنیک‌های رنگ‌آمیزی، طرح چوب یا پوششی نقره‌ای را روی سطح اجرا کرد. جالب اینکه پتینه کاری مدرن را می‌توان روی هر سطحی اجرا نمود. بد نیست دانید در برخی از مواقع برای اینکه دقت در پتینه کاری بیشتر شود از نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار استفاده می شود. با استفاده از این روش ها میتوان قسمت های مختلف مانند کمد، جاکفشی، سطوح فلزی و مواردی از این دست را زیباتر کرد. گروه ساختمانی ام پی دیزاین با همکاری استادکاران هنرمند ارائه کننده زیباترین نمونه های پتینه کاری با سبک و سیاقی متفاوت.

به بالای صفحه بردن